(Видео) Како Симпсонови предвидоа дека Том Хенкс ќе биде заразен со коронавирус?


3
1 споделување, 3 допаѓања

Шокантната вест дека популарниот холивудски актер, Том Хенкс е заразен со коронавирус ги шокираше фановите ширум светот, а истиот и е дијагностициран и на неговата сопруга Рита Вилсон.

Легендарната анимирана серија „Симпсонови“ позната е по својата необична способност да ги предвиди големите светски случувања, од изборот на американскиот претседател Доналд Трамп, караницата со машината за гласање во САД и кризата со ебола од 2014 до 2016 година.

Тврдењето кое остава без здив е дека Том Хенкс во долгометражниот филм „Симпсонови“ од 2007 година се самоизолира и изјавува: ,,Ако ме видите, оставете ме,,!

За ова денес се зборува низ целиот свет, а Симпсонови не само што го предвидоа избувнувањето на вирусот, туку понудија и решение во облик на џиновска купола која во една прилика ја поставува Агенцијата за заштита на животната средина.

Моментално актерот успешно се справува со овој вирус и е пред излекување од него.


Која е Вашата реакција за овој пост? (макс. 3 реакции)

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
1
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
2
lol
omg omg
1
omg
win win
0
win

Коментари

Меме генератор
Меме
Поставете свои сопствени слики за да направите сопствено меме