Следете не на социјалните мрежи

Вицотека

ВИЦ: Плавуша на женски форум

Објавено

на

Плавуша прашува на женски форум:
– Здраво девојки, од некаде фаќам WIFI со име “25СМ” дали знаете како можам да дознаам во кој стан е рутерот?

Коментари
Реклама Кони Копи
Реклама Ремедиум Вет

Следете не на Facebook

Најчитани