Приклучете се на Insta Grand x Senidah предизвикот


Insta Grand подготви серија предизвици на својот Инстаграм профил за сите оние кои уживаат во кафето и добрата музика. Веруваме дека веќе Само уживате заедно со хитот на Senidah и дека досега безброј пати го погледнавте спотот, а за целосно да уживате, искористете ја шансата до 10 август да освоите десет уникатни реквизити баш од тој спот!

instagrand

Покрај тоа што ви нуди врвно уживање во кафето, Insta Grand ве инспирира што пооригинално и креативно да му пристапите на предизвикот. Ве очекуваат вкупно 10 предизвици, во кои ќе имате шанса да освоите 10 парчиња облека кои Senidah ги носеше во спотот за „Само уживај“ – од јакната, сакото, мантилот до накитот, микрофонот и други аксесоари. Првиот предизвик започна на 1 јуни, а активацијата ќе трае до 10 август, а се’ што треба да направите за да учествувате е да се препуштите на уживањето со кремастото Insta Grand кафе. Сочувајте ги ќесичките, бидејќи ќе ви бидат потребни за секој еден од предизвиците и со нејзина помош ќе ја покажете вашата оригиналност. Вашата креација објавете ја во форма на фотографија на вашиот Инстаграм профил заедно со хаштагот #SamoUzivaj и тагнете го профилот @instagrandkafa, а секако заследете го и официјалниот Инстаграм профил на Insta Grand кафе, за подетални информации.

Уживањето сега е уште поголемо бидејќи Insta Grand е достапно во поголемо пакување, а идеалниот однос на состојките пружа вистинско уживање во кафето. Insta Grand 3in1 и 2in1, кај кои доминира кафено-млечниот вкус, се неизоставен дел од секое дружење. Insta Grand Cappuccino со неговата совршена комбинација од кремаста структура и ароматичен вкус отвора можности за идеално попладневно уживање.


Која е вашата реакција за оваа објава?

Cute Cute
0
Cute
Lol Lol
0
Lol
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
Win Win
0
Win
Like Like
0
Like
Cry Cry
0
Cry
Dislike Dislike
0
Dislike

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format