Каков секс сакаат познатите дами?


5
2 споделувања, 5 допаѓања

Ева Лонгорија

Малата страшно многу паѓа на нежната суровост! Оваа девојка обожава да биде врзана со свилена шамија и да го остави мажот да доминира во кревет. За неа нема ништо повозбудливо од тоа.

Eva Longoria

Кармен Електра

Оваа жешка сопруга паѓа на грубите настапи! Игри со лисици се нејзиниот омилен , како и секакви палави улоги со маски и костими. Кармен си има и секси торбичка, која е секогаш со неа. Парфем, кармин, чевли со високи потпетици и уште еден пар камшик … Таа содржи сè што треба една жена да е подготвена за секс во секое време.

Анџелина Џоли

Оваа секси девојка обожава слободоумен секс, во кој дури има и малку болка. Но, тоа беше порано. Енџи признава дека со Бред Пит не практикуваат садо-мазо нешта во креветот.

Ријана

Таа е бескрупулозна како и секогаш. Таа обожава да испраќа свои голи фотографии на нејзиното момче.

А и не само на него … Освен тоа и нејзе  повеќе и се допаѓаат грубите изведби како да ја исплескаат,  и ја обожава спонтаноста во кревет!

Дита Фон Тиз

“Една жена може да го промени радикално животот, ако носи вистинските garters, чорапи и корсети” – вели кратко, точно и јасно кралицата на бурлеската!


Која е Вашата реакција за овој пост? (макс. 3 реакции)

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
5
love
lol lol
3
lol
omg omg
4
omg
win win
3
win

Коментари

Меме генератор
Меме
Поставете свои сопствени слики за да направите сопствено меме