Следете не на социјалните мрежи

Здравје и Убавина

Природен лек за моментално да го отрезните вашиот организам од алкохол

Објавено

на

Во литар вода ставете 5 – 6 лажици ситно сецкан рузмарин. Водата зовријте ја, почекајте да се олади и испијте те го чајот (шеќер никако).

Ќе бидете изненадени од пријатното дејство и се што ќе си помислите е „Кај отиде сиот алкохол што го испив“?.

Реклама onlinestore.mk
Коментари
Реклама Тик Так и Зорка
Реклама Мебел Ви
Реклама Ремедиум Вет
Реклама Кони Копи

Следете не на Facebook

Најчитани