Бојко, ти си?


0
3 споделувања

Покрај новонастанатата ситуација со коронавирусот, имаше една ситуација со бугарскиот Премиер како става маска, доколку сте ја виделе ситуацијата ќе сватите за што се работи 🙂

коронавирус


Која е вашата реакција за оваа објава?

Cute Cute
0
Cute
Lol Lol
2
Lol
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
Win Win
0
Win
Like Like
0
Like
Cry Cry
0
Cry
Dislike Dislike
0
Dislike

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format