Филипче: Не одете по кафичи, избегнувајте гужви…


0
12 споделувања

koronavirus

Препораките се едно – реалноста е друга…


Која е вашата реакција за оваа објава?

Cute Cute
0
Cute
Lol Lol
1
Lol
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
Win Win
0
Win
Like Like
1
Like
Cry Cry
0
Cry
Dislike Dislike
0
Dislike

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format