Бодибилдерот Ивица Јанев рипна в тавче


3
6 споделувања, 3 поени

Секоја љубовна приказна сама по себе е уникатна и посебна. Фитнес инструкторот и бодибилдерот Ивица Јанев пак има што да раскаже за како ја запознал неговата девојка Елена.

Бодибилдерот Ивица Јанев рипна в тавче

Ивица редовно трча на кејот на Вардар, така што еден ден при вежбањето забележал девојка со истегната задна ложа на кејот и секако се понудил да и помогне.

Бодибилдерот Ивица Јанев рипна в тавче

Со разговор, и мала масажа да се опушти истегнатиот мускул, ова прераснува во една убава приказна која трае веќе две години.

Бодибилдерот Ивица Јанев рипна в тавче

„Застанав да пружам помош, и така со една мала масажа, започнавме врска која трае две години, а сега ми е сопруга. Имаше и многу тренинзи, гладувања и измачувања. Ама никогаш не се откажавме, ги делиме истите вредности и љубовта преовладува. А сега почнува ново поглавје со нашиот брак. На крај еве и сладок живот, затоа кафето ќе ни е горко.“ – вели Ивица.

На Ивица и Елена им посакуваме среќен брак.


Која е вашата реакција за оваа објава?

cute cute
0
cute
lol lol
0
lol
love love
3
love
fun fun
0
fun
win win
0
win
Like Like
1
Like

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format