(Видео) Еве како изгледа една тепачка меѓу двајца пијани другари!


Ова е несекојдневна и непријатна ситуација во која пијаните другари се тепаат, односно едниот се обидува физички да го нападне другиот, но неуспешно.

Ситуацијата е следна: По целодневното пиење на алкохол другарите тргнуваат накај дома, но по патот доаѓа до недоразбирање и едниот од нив инсистира на спаринг за одмерување на силите, а другиот пробува да ја балансира ситуацијата со скротување на противникот.

Слична е ситуацијата и на второто видео кое на крај завршува со пораз на првиот што ја започна тепачката….

Погледнете ги нивните егзебиции: ВИДЕО 1


Која е вашата реакција за оваа објава?

cute cute
0
cute
lol lol
0
lol
love love
0
love
fun fun
0
fun
win win
0
win
Like Like
0
Like

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format