ВИДЕО: Грешки во работа на вести во живо од дома


Работата од дома или на терен си носи своја одговорност а понекогаш и последици. Погледнете што се случува кога работите од дома и наеднаш ви влегува дететео или миленичето во кадар:

https://youtu.be/keh7hr4JN_A


Која е вашата реакција за оваа објава?

cute cute
0
cute
lol lol
0
lol
love love
0
love
fun fun
0
fun
win win
0
win
Like Like
0
Like

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format