Видео: Како поголем дел од луѓето реагираат на коронавирусот


0
2 споделувања

Препораките за заштита и мерките за претпазливост се неопходни за да се заштитиме од коронавирусот, но повеќето, ситуацијата не ја сфаќаат сериозно. Еве како изгледа тоа:


Која е вашата реакција за оваа објава?

cute cute
0
cute
lol lol
0
lol
love love
0
love
fun fun
0
fun
win win
0
win
Like Like
0
Like

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format