(Видео) Не можеш со нив, но не можеш ни без нив – Мажи!


Дали некогаш сте се запрашале што всушност мажите прават кога се сами дома?

Не се сите мажи исти, но голем дел од нив се однесуваат на овој начин кога ќе останат сами. Некои од нив ќе ве шокираат, а за некои веројатно можете и да претпоставите….

Погледнете ги овие ситуации….


Која е вашата реакција за оваа објава?

cute cute
0
cute
lol lol
0
lol
love love
0
love
fun fun
0
fun
win win
0
win
Like Like
0
Like

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format