(Видео) Што навистина прават кучињата кога ќе ги оставите сами дома?


Дали сте се запрашале што прават кучињата кога ќе ги оставите сами дома?

Навистина ли само мирно лежат на каучот, очекувајќи го вашето враќање, или се одговорни за сите ваши исчезнати чорапи и неуредни перници на каучот?

Овие исклучително смешни скриени камери ќе ви одговорат на вашите прашања….


Која е вашата реакција за оваа објава?

cute cute
0
cute
lol lol
0
lol
love love
0
love
fun fun
0
fun
win win
0
win
Like Like
0
Like

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format