(Видео) Владо Јаневски има нов сингл – Погледнете го видео записот на оваа прекрасна балада!


0
1 споделување

Владо Јаневски го објави спотот за својот нов сингл „Недостасуваш“.

Во оваа балада покрај Владо виртуелно се појавува и една прекрасна русокоса девојка на која и вели дека „најчесто му недостасува“.

Погледнете го спотот од оваа балада:


Која е вашата реакција за оваа објава?

cute cute
0
cute
lol lol
0
lol
love love
0
love
fun fun
0
fun
win win
0
win
Like Like
0
Like

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format