ВИЦ: Мажите секогаш ги слушаат своите жени


2
2 поени

Човек доживува сообраќајна несреќа и во неа го губи само пенисот.
Лекарот:
– Вие сте многу среќен човек, по сударот се ви е во ред, го имате загубено само пенисот.
– Добрата вест е што медицината денес ви овозможува да додадете нов пенис, а може дури и да изберете големина.
– За оваа незгода осигурувањето ќе ви исплати околу 5000 евра, така што можете да си дозволите пластична операција на додавање пенис.
– Но, како што тоа директно ќе влијае врз Вашата сопруга треба да зборувате и со неа за големината на пенисот, можеби ако е премногу голем нема да и одговара, ако е премногу мал, ќе биде разочарана, што значи најдобро е зборете со неа и дојдете утре да ми кажете.
Следниот ден лекарот влегува во ординацијата и го прашува пациентот:
– Дали разговаравте со вашата сопруга?
Пациентот: Да.
Лекарот: Добро, и што одлучивте?
Пациентот: Ние се одлучивме за Италијански плочки во бањата и нова машина за перење!


Која е вашата реакција за оваа објава?

cute cute
0
cute
lol lol
8
lol
love love
0
love
fun fun
5
fun
win win
0
win
Like Like
0
Like

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format