ВИЦ: Турист од Јапонија во Македонија


11
4 споделувања, 11 поени

Доаѓа турист од Јапонија во Македонија и влегува во продавница и вика:
– Чинг чаран чан пепси!
И продавачот вика:
– Една лименка шо?


Која е вашата реакција за оваа објава?

cute cute
4
cute
lol lol
20
lol
love love
0
love
fun fun
2
fun
win win
0
win
Like Like
0
Like

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format