ВИЦ: Мамо јас сум трудна!


-1
-1 поени

Мамо, мамо, јас сум трудна!
– Па добро бе ќерко, нели те учев кога ќе те фаќаат горе да викаш don’t а кога ќе те фаќаат доле да викаш stop!
– Па ме фаќаше на двете места истовремено и јас цело време викав don’t stop, don’t stop…


Која е вашата реакција за оваа објава?

Cute Cute
0
Cute
Lol Lol
0
Lol
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
Win Win
0
Win
Like Like
0
Like
Cry Cry
0
Cry
Dislike Dislike
0
Dislike

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format