ВИЦ: Трпе се жали на кумот…


2
2 поени

Трпе се жали на кумот:
– Бев на лекар заради пиењето!
– И? Што ти кажаа?
– Докторот ми рече дека може да пијам само по една чаша пред спиење.
– И сега што ќе правиш?
– Сега спијам 8 пати на ден по еден саат!


Која е вашата реакција за оваа објава?

Cute Cute
0
Cute
Lol Lol
9
Lol
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
Win Win
0
Win
Like Like
2
Like
Cry Cry
0
Cry
Dislike Dislike
0
Dislike

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format