ВИЦ: Враќање од излегување


1
1 поен

Изнервиран Блажо ја отвара влезната врата и таму стојат момче и девојка, Блажо му вика на момчето:
– Слушај Трајче, како прво ти реков да ја вратиш ќерка ми до 24:00ч, а сега е 03:00 наутро!
– Второ ти реков да не пиеш, а ти си дрво пијан!
– И трето, оваа што си ми ја донел не е ќерка ми!


Која е вашата реакција за оваа објава?

Cute Cute
0
Cute
Lol Lol
1
Lol
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
7
Wtf
Win Win
1
Win
Like Like
0
Like
Cry Cry
0
Cry
Dislike Dislike
0
Dislike

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format