Дали сте во потрага по совршениот роденденски подарок за најмалите и најмили славеници?


1
1 поен

Многу често се запрашуваме кој би бил идеалниот подарок за нашите најблиски. Трагаме по изборот на совршен, уникатен подарок, особено за нашите најмалечки славеници.

совршениот роденденски подарок за најмалите и најмили славеници

Согласно светските трендови се забележува дека омилените подароци за децата се персонализираните подароци.

совршениот роденденски подарок за најмалите и најмили славеници

За прв пат на нашиот пазар – Кидлинг ни го претстави најуникатниот роденденски подарок за деца. Имено, се работи за персонализирана роденденска книга во која главниот јунак е токму славеникот/славеничката.

совршениот роденденски подарок за најмалите и најмили славеници

На веб страницата на Кидлинг (www.kidling.mk), Вие го одбирате името, возраста и физичките карактеристики на Вашето дете (обликот и бојата на фризура и бојата на очи).

совршениот роденденски подарок за најмалите и најмили славеници

Дополнително, Вие имате можност и да напишете лична посвета која ќе се најде отпечатена на првата страница од оваа книга. Ова е прекрасна шанса да ја овековечите Вашата роденденска желба.

совршениот роденденски подарок за најмалите и најмили славеници

Во поглед на содржината на книгата, малите славеници одат во авантура во која пронаоѓаат роденденски желби. Но, тоа не се обични желби, туку состојки за подготвување на највкусната, роденденска торта. Секоја од нив се крие во волшебен свет, во кој живеат нови, најдобри другарчиња. Дознајте кои се тие и што ќе му посакаат на славеникот! Уверете се зошто персонализираните книги на Кидлинг се најомилените книги на стотици дечиња во нашата земја.

Подарете го најуникатниот подарок, кој Вашето дете ќе си го чува и памети – засекогаш!


Која е вашата реакција за оваа објава?

Cute Cute
0
Cute
Lol Lol
0
Lol
Omg Omg
3
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
Win Win
0
Win
Like Like
0
Like
Cry Cry
0
Cry
Dislike Dislike
0
Dislike

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format