„Ладна“ и „Добра Вода“ отсега достапни на онлајн продавницата MagStore


1
1 поен

Компанијата Магрони неодамна ја претстави MagStore – онлајн продавницата на која можете да ги најдете нивните добро познати производи „Ладна“ и „Добра Вода“, кои со години се издвојуваат како фаворити помеѓу водите на пазарот. Отсега ќе можете да ги направите вашите дневни, неделни и месечни залихи на пијалаци директно од удобноста на вашиот дом!

„Ладна“ и „Добра Вода“ отсега достапни на онлајн продавницата MagStore

Во период кога е особено важно да ги имаме дигиталните алатки на наша страна, Магрони ја креираше онлајн продавницата MagStore за да им го олесни процесот на купување на сите нивни потрошувачи и истиот да го направи побезбеден.

Покрај веќе познатите брендови на природна изворска вода „Ладна“, природна минерална вода „Добра Вода“ и газираните функционали води „Добра Вода“, преку MagStore можете да купите и од оригиналното чешко пиво Budweiser Budvar, чиј ексклузивен увозник за Македонија е токму Магрони. Онлајн продавницата содржи и филтри за полесно да го пронајдете посакуваниот производ, големината на пакување, како и типот на амбалажа.

„Ладна“ и „Добра Вода“ отсега достапни на онлајн продавницата MagStore

MagStore обезбедува директна и бесплатна испорака до вашиот дом со минимална нарачка од 500 денари.

Почетоците на Магрони ДОО Скопје датираат од 2000 година, кога компанијата беше основана со цел македонскиот пазар да биде збогатен со уште еден производител и дистрибутер на вода и освежителни пијалаци. Сега, 20 години подоцна, Магрони брои повеќе од 100 вработени и претставува една од водечките компании на своето поле во Македонија. Во фокусот на компанијата остануваат безбедното производство, високиот квалитет на производите, иновативноста и континуираното следење на потребите на потрошувачите што го наметна и отворањето на онлајн продавницата.


Која е вашата реакција за оваа објава?

Cute Cute
0
Cute
Lol Lol
0
Lol
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
Win Win
0
Win
Like Like
1
Like
Cry Cry
0
Cry
Dislike Dislike
0
Dislike

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format