Не ја пропуштајте шансата да станете Гранд милионер


1
1 поен

Вашето омилено Гранд кафе и понатаму продолжува да ве наградува. Во рамките на наградната игра „Стани Гранд милионер“, секој ден се извлекуваат добитници на мали кујнски апарати, додека на крајот од секоја недела еден од среќните учесници има можност да добие и модерен Smart TV. Таков е и случајот со Катерина Савевска, која ни го раскажа нејзиното искуство со наградната игра.

Како најлесно да станете милионер?

„Наградата дојде во вистински момент, бидејќи дознавме дека сме добитници на Smart TV на роденденот на мојот син. Тој сакаше да добие телевизор, за да може да игра на својот PlayStation. Во наградната игра учествувавме 15-на пати, преку СМС порака и онлајн. Кодот кој го испративме беше од кафето Гранд Голд, кое го користиме и дома бидејќи е многу вкусно“, вели Катерина Савевска во нејзината изјава, која можете да ја погледнете подолу:

https://www.facebook.com/grandkafa/posts/3834814389875838

И понатаму не е доцна да се пријавите и да играте за вредни дневни и неделни награди, како и за главната награда од 1.000.000 денари. Купете минимум 200гр од било кое Grand кафе и испратете го бројот и времето на купување од фискалната сметка преку СМС на бројот 149491 или на stanigrandmilioner.mk. Наградната игра „Стани Гранд милионер“ продолжува се’ до 15.12.2020, а ден потоа ќе бидат познати и тројцата добитници на главна награда. Не ја пропуштајте шансата, бидејќи можеби токму наредната шолја кафе ќе ве направи милионер!

Не ја пропуштајте шансата да станете Гранд милионер

„Им порачувам на сите мои роднини и пријатели да учествуваат во наградната игра, затоа што има многу убави награди и може да се стане Гранд милионер“, додава Катерина.

Купувајќи Гранд кафе, купувате домашен производ направен со грижа, посветеност и знаење. Уште од собирањето на зрната кафе, преку нивната преработка, па се’ до процесот на пакување и дистрибуција – Гранд вложува максимален труд за потрошувачите да можат да уживаат најдоброто искуство што еден љубител на кафе може да го добие. А преку наградната игра „Стани Гранд милионер“, Гранд сака да ви се заблагодари за вашата лојалност и да ве потсети дека и понатаму ви го обезбедува најдобриот мирис и вкус во регионот. Побрзајте и регистрирајте го вашето учество!


Која е вашата реакција за оваа објава?

Cute Cute
0
Cute
Lol Lol
0
Lol
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
Win Win
0
Win
Like Like
0
Like
Cry Cry
0
Cry
Dislike Dislike
0
Dislike

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format