Пиј го омиленото кафе и стани Grand милионер!


5
3 споделувања, 5 поени

Што би направиле доколку станете милионер? Дали своите блиски ќе ги израдувате со некој поклон за кој долго време маштаат, или ќе го купите автомобилот од вашите соништа? Можеби сметате дека попаметно би било да инвестирате во недвижнини или во хартии од вредност?! Каков и да е одговорот, најпрво треба да најдете начин да станете милионер. Со наградната игра „Стани Гранд милионер“ имате можност да станете милионер само со пиење на вашето омилено кафе.

Grand милионер

Почнувајќи од 02.09.2020 па се’ до 15.12.2020, секоја фискална сметка која содржи барем 200 грама од некој од производите на Grand може да учествува во наградната игра „Стани Гранд милионер“. Со учество во наградната игра имате можност да добивате вредни дневни и неделни награди, но и да бидете еден од тројцата добитници на главни награда од по 1.000.000 денари. Ќе се сложите, никогаш не било полесно да се стане милионер!

За да учествувате во наградната игра, во пријавата треба да бидат впишани бројот на сметката, датумот и времето (час:минута) на нејзино издавање. Пријавувањето може да се изврши преку СМС на бројот 149 491 или преку веб платформата www.stanigrandmilioner.mk, со испраќање на бројот и времето од фискалната сметка која содржи барем 200 г. од било кој производ на Гранд кафе.

Grand милионер

Секој ден до крајот на наградната игра ќе бидат извлекувани по пет добитници на мали куќни апарати (миксер, пасатор, блендер, пегла и дигитална вага), еднаш неделно по еден добитник на смарт телевизор, а трите главни награди во поединечна вредност од 1.000.000 денари ќе бидат извлечени на 16.12.2020.

Пиењето на кафе во наредниот период ќе има различен вкус, збогатен со желбата и шансата да се стане милионер! Испратете пријава, испијте го вашето омилено кафе и станете Гранд милионер!

Повеќе информации на 0800 200 00 или на www.stanigrandmilioner.mk.


Која е вашата реакција за оваа објава?

Cute Cute
0
Cute
Lol Lol
0
Lol
Omg Omg
1
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
Win Win
0
Win
Like Like
1
Like
Cry Cry
0
Cry
Dislike Dislike
0
Dislike

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format