(Видео) Ако мажите беа на местото на жените во рекламите


Телевизиските реклами често ги прикажуваат жените во провокативни пози и како сексуален објект, без разлика каков производ се рекламира, па дури и храна.

Да погледнеме какви би биле рекламите ако мажите беа на местото од жените ….


Која е вашата реакција за оваа објава?

cute cute
0
cute
lol lol
0
lol
love love
0
love
fun fun
0
fun
win win
0
win
Like Like
0
Like

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format