Која е најомилената поза на мажите?


Ова се позите кои мажите најмногу ги сакаат:

Кучешки стил – со оваа поза, Вие му давате целосна контрола на мажот, тој се чувствува супериорен и доминантен, има одличен поглед на вашето тело. Покрај тоа пенетрацијата е подлабока, а тој мисли дека е врвен љубовник.

Стоечки – секс додека стоите веројатно е еден од попосакуваните, но тој е совршен за секс на брзина, кој понекогаш може да биде многу возбудлив. Без разлика дали ќе се потпрете на ѕид или некој друг елемент во домот, оваа поза може да ве доведе до врвен оргазам.

Која е најомилената поза на мажите

Танц во скутот – тој седи на столче, а вие во неговиот скут. Тој ќе ужива со секое ваше движење, а можноста да се милувате, допирате меѓусебно, да го контролирате темпото и интензитетот на сексот двајцата ќе ве возбуди.

Вие горе – оваа положба е добра како за мажот така и за жената. Искористете ја можноста да ја контролирате играта и потрудете се да имате контакт со очите.


Која е вашата реакција за оваа објава?

Cute Cute
0
Cute
Lol Lol
0
Lol
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
Win Win
0
Win
Like Like
0
Like
Cry Cry
0
Cry
Dislike Dislike
0
Dislike

Коментари

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format